17. júla 2016

Kamerové systémy

Digitálne IP kamerové systémy poskytujú pokročilé funkcie nahrávania a výkonné analytické nástroje na identifikáciu osôb, automobilov s prelomovým webovým, užívateľským rozhraním. V kombinácii so širokou škálou IP kamier, sú digitálne monitorovacie systémy najlepším riešením dnešnej doby.Prístup odkiaľkoľvek (android)

Vďaka podpore android platformy viete sledovať jednotlivé kamerové systémy priamo z Vášho mobilného telefónu kdekoľvek a kedykoľvek.

Prístupné webové rozhranie

Kamerové systémy viete plnohodnotne sledovať na obrazovke každého počítača, ktorý má prístup do siete internet. Stačí na to bežný internetový prehliadač.


Prečo je dobré mať kvalitný kamerový systém ?

V prípadoch keď dôjde k trestnej činnosti (krádeže, poškodenia majetku…) je nutné čo najskôr analyzovať záznamy z bezpečnostných kamier. V prípade lacného analógového systému zákazník nemá možnosť analyzovať v zázname kedy došlo k pohybu pred kamerou a kedy sa “nič nedialo”. Analógové systémy nevedia detekovať pohyb, mnohokrát je preto nutné prezerať aj 20 hodín súvislého záznamu, čo v konečnom dôsledku spôsobuje zbytočnú stratu času.
V poslednom rade, záznam z analógové kamery len málokedy vedie k presnej identifikácií páchateľa, nakoľko jeho kvalita býva veľmi nízka.


Prelomová kvalita obrazu

Zabudnite na rozmazaný a nečitateľný obraz z analógových kamier. Obraz z digitálnych IP kamier mnohonásobne prekonáva zastaralé analógové riešenia. Vo väčšine prípadov je bez problémov možné identifikovať osoby, autá dokonca aj ich evidenčné čísla.

 

Prečo priplatiť za digitálny monitorovací systém ?

Analógové kamery dosahujú maximálne rozlíšenie obrazu 720x570p naopak už najlacnejšia 1,3Mpix kamera dosahuje rozlíšenie 1280x1024p. Pri použití 3 Mpix kamery dosiahneme kvalitu obrazu až 2048x1536p. IP kamery dokážu využiť existujúcu počítačovú sieť na prenos obrazu, čím sa optimalizuje cenová aj časová náročnosť na montáž systému.


Porovnanie obrazu z analógovej a digitálnej 1 Mpix kamery

  

 

Analógové systémy dnes už nedokážu plnohodnotne plniť svoju funkciu  monitoringu a identifikácie objektov. Postupne ich nahradzujú dokonalejšie systémy, ktorých cena sa neustále znižuje.

Digitálne IP kamerové systémy, montáž, servis a poradenstvo – Ružomberok, Dolný Kubín, Liptovský Mikuláš.